Hypotéka po webu

Hypotéka po webu je projekt Hypoteční banky, který umožňuje zájemcům o hypotéku či o její refinancování vyřízení z pohodlí domova po webu.

Vyřízení hypotéky online je jednoduchá záležitost. Je nutné si nejprve zvolit, zda potřebujete získat novou hypotéku či zda chcete refinancovat stávající hypoteční úvěr, pak pokračujete k výpočtu hypotéky nové.

Do hypoteční kalkulačky zadáte několik málo parametrů, které by měla mít nová hypotéka, kalkulačka vám pak hned ukáže vypočítanou výši měsíční splátky a úrokovou sazbu.

Poté si vytvoříte si na Hypotéce po webu svůj osobní účet pro vaše dokumenty. Až do podepsání smlouvy je celý proces nezávazný, tedy není nutné platit žádné poplatky.

Hypotéka po webu

Ve svém osobním účtu pak stačí vyplnit žádost o hypotéku s navrženou úrokovou sazbou, kterou vám banka podrží následujících třicet dní.

Po odeslání žádosti vás kontaktuje bankéř, který s vámi zkonzultuje možnosti hypotečního úvěru. Veškeré potřebné dokumenty pro jeho vyřízení stačí nahrát do vašeho osobního účtu, nemusíte s nimi běhat na pobočku banky.

S bankéřem, který vám bude hypotéku vyřizovat, můžete být v kontaktu po mailu, telefonu nebo video-hovoru denně od 16 do 21 hodin.

Po doložení potřebných dokumentů a schválení hypotéky bankou budete moci podepsat smlouvu na nejbližší pobočce.

Hypotéka po webu funguje na českém trhu již od roku 2009, kdy nahradila Hypotéku on-line. V polovině července dostala Hypotéka po webu nový kabát, a měla by tak být pro uživatele více přehledná a srozumitelná, navíc díky responzivnímu designu dobře ovladatelná i z mobilních zařízení.

Jedna odpověď na “Hypotéka po webu

  1. získať výhodnú hypotéku alebo ušetriť pri refinancovaní starej hypotéky je dosť jednoduché, stačí sa obrátiť na nezávislého hypotekárneho špecialistu

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s